Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

nje puthje per...!!!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 nje puthje per...!!! prej Tue 21 Apr 2009, 15:08

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
per motlushen time...

2 Re: nje puthje per...!!! prej Tue 21 Apr 2009, 15:18

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Edhe una nje puthje per kete siper qe e kam motel te vockel si pilt fare Very Happy

3 Re: nje puthje per...!!! prej Tue 21 Apr 2009, 15:21

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:Edhe una nje puthje per kete siper qe e kam motel te vockel si pilt fare Very Happy

4 Re: nje puthje per...!!! prej Tue 21 Apr 2009, 15:40

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
edhe un te dergoj nje puthje ty shifme Smile

5 Re: nje puthje per...!!! prej Wed 22 Apr 2009, 14:11

Bad Girl

avatar
member
member
Per kto te 2-ja siper dhe per kunotin Razz

6 Re: nje puthje per...!!! prej Wed 22 Apr 2009, 15:11

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
nje puthje per keto dy motlat siper dhe epr njerin Embarassed

7 Re: nje puthje per...!!! prej Sun 03 May 2009, 20:17

Admin

avatar
Administrator
Administrator
per adelen Embarassed Embarassed Embarassed

http://www.kupid.tk

8 Re: nje puthje per...!!! prej Mon 04 May 2009, 08:11

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
per Jurin Rolling Eyes

9 Re: nje puthje per...!!! prej Mon 11 May 2009, 08:46

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
adel nje puthje per jurin !!!

Jur nje puthje per adelen!!!

10 Re: nje puthje per...!!! prej Fri 22 May 2009, 17:05

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator

11 Re: nje puthje per...!!! prej Fri 22 May 2009, 18:31

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:Hahaha

12 Re: nje puthje per...!!! prej Thu 08 Dec 2011, 06:30

jetmira

avatar
member
member
dashurine time(Nertilin)qe edhe pse ben si interesant,une perseri e dua.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi