Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

SHENJAT E DASHURISE

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 SHENJAT E DASHURISE prej Mon 27 Apr 2009, 18:43

Admin

Admin
Administrator
Administrator
12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri
besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashuri? Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri.

12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
11. Ecen shume ngadale kur je me te
10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
06. Fillon te degjosh kenge te lehta
05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
02. Do beje cdo gje per te...
01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...


A i keni perjetuar ju keto ?
Shkruani dhe tregoni dhe ju se cili nga keto ju kane ndodhur

http://www.kupid.tk

2 Re: SHENJAT E DASHURISE prej Tue 28 Apr 2009, 11:26

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factori+(Admin) shkruajti:12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri
besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashuri? Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri.

12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
11. Ecen shume ngadale kur je me te
10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
06. Fillon te degjosh kenge te lehta
05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
02. Do beje cdo gje per te...
01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...


A i keni perjetuar ju keto ?
Shkruani dhe tregoni dhe ju se cili nga keto ju kane ndodhurI rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
Fillon te degjosh kenge te lehta
Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
Do beje cdo gje per te...
Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...


E Vertet !
Embarassed me ndodh mua

3 Re: SHENJAT E DASHURISE prej Thu 22 Dec 2011, 08:47

jetmira

jetmira
member
member
I kam perjetuar ato shenja,sepse me rreh zemra per te.Nuk do te me vinte mire nese ai djale nuk do ta merrte sinqerisht,por do te tallej me mua.Me ndodh shume,zemra gati s'me del nga vendi kur shikon ate bukurosh. Sad

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi