Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

CFARE TE TERHEQ TEK NJERIU QE DASHURON?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 CFARE TE TERHEQ TEK NJERIU QE DASHURON? prej Mon 27 Apr 2009, 18:42

Admin

Admin
Administrator
Administrator
tatuazhi qe ka bo ne zemer qe mban emrin tim Razz

http://www.kupid.tk

2 Re: CFARE TE TERHEQ TEK NJERIU QE DASHURON? prej Tue 28 Apr 2009, 11:27

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Fakti qe me do me shume sec e dua.... Embarassed Surprised

3 Re: CFARE TE TERHEQ TEK NJERIU QE DASHURON? prej Thu 08 Dec 2011, 06:31

jetmira

jetmira
member
member
pamja,karakteri dhe serioziteti i tij.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi