Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

C'FAR NDESHKIMI DO I JEPNIT TE PARTNERIT-es NESE JU TRATHTON ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

avatar
Administrator
Administrator
?

http://www.kupid.tk

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
asnje gje ndoshta do i tregoja qe sme bie ndermend qe e kam genjyer njesoj si ai .... dhe e kam ber njeher kete ....

jetmira

avatar
member
member
Do tia shkurtoja kembet(por ai nuk e ka problem)se eshte i gjate vete.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi