Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Lumturia jote apo lumturia e personit që do??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

Admin
Administrator
Administrator
e te dyve bashk Very Happy

http://www.kupid.tk

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
ne fillim zjgedh lumturin e perosnit qe dua pasi ajo esht vet lumturia ime....sido qe te jen kushtet lumturia e tij me lumturon e mua....

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
jam dakort me parafolesn
Dhe un Zgjedh lumturin e perosnit qe dua pasi ajo eshte dhe lumturia ime...

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:jam dakort me parafolesn
Dhe un Zgjedh lumturin e perosnit qe dua pasi ajo eshte dhe lumturia ime...


Smile Smile Smile te kam shum xhan moj te kam shum xhan

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:
factoяi-(Admin) shkruajti:jam dakort me parafolesn
Dhe un Zgjedh lumturin e perosnit qe dua pasi ajo eshte dhe lumturia ime...


Smile Smile Smile te kam shum xhan moj te kam shum xhan
ve una ty shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume tkshxh...

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
une ca me shum Smile

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Jep nga vetja qe te japin edhe te tjeret per ty, nese vete nuk je e lumtur nuk mund ta besh te lumtur as dike tjeter

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:Jep nga vetja qe te japin edhe te tjeret per ty, nese vete nuk je e lumtur nuk mund ta besh te lumtur as dike tjeterJep nga vetja ate qe do te doje te kishe ti per veten tende....nese mendon qe lumturia e tjetrit je ti atehere dhuroji atij shoqerine per ta bere te lumtur....

jetmira

jetmira
member
member
Lumturia e personit qe do,pasi ai eshte lumturia ime.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi