Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Efektet e duhanit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Efektet e duhanit prej Mon 27 Apr 2009, 18:23

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Nje eksperiment i thjeshte per te treguar efektin qe jep nje pakete cigare ne dite per 20 dite. Rezultati eshte shume i habitshem dhe serioz ne te njejten kohe.

Videoja eshte prodhuar nga japonezi Samimy dhe po qarkullon ne shume site interneti te botes. Ai ka perdorur nje aspirator, qe fal te cilit thith tymin e cigares dhe e kthen ne gjendje te lengshme. Njeher qe vihet per tu zier perberja e provezes dhe mbas avullimit te lengut, do te shikoni se kush jane mbetjet e saj...

https://www.youtube.com/watch?v=-nqBYTcbnb0

http://www.kupid.tk

2 Re: Efektet e duhanit prej Sat 24 Dec 2011, 23:27

jetmira

jetmira
member
member
Qenka me te vertete nje video shokuese ta shohin ato vjza dhe djem qe konsmunojne duhan,dhe te mos ta marrin mundimin per ta provuar serish,te shohin defektet qe ju jep ajo.........

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi