Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

SINQERITETI CILSI APO DOBESI?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 SINQERITETI CILSI APO DOBESI? prej Mon 27 Apr 2009, 18:22

Admin

Admin
Administrator
Administrator
cilesi ne cift, dobesi ne shoqeri...

http://www.kupid.tk

2 Re: SINQERITETI CILSI APO DOBESI? prej Mon 11 May 2009, 11:52

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dobeis eshte kudo sa me i sinqert te tregohesh te marin ndonjeher per budalla

3 Re: SINQERITETI CILSI APO DOBESI? prej Thu 28 May 2009, 17:35

Esmi

Esmi
member
member
Sinqeriteti eshe virtyt i njeriut .Njerez te sinqerte kane shpirt fisnik dhe te paster.Disa e perdorin sinqeritetin me shume sec duhet dhe nga kjo perfitojne njerezit qe kane qellime te caktuar.Kurse disa qe nuk e njohin sinqeritetin ,njohin hiprokizine dhe pikerisht keta perfitojne nga njerez te sinqerte per qellimet e tyre.
Per mua nuk eshte aspak dobesi te jesh i sinqert perkundrazi eshte vlere e karakterit te njeriut por doja te thoja qe ne kohen e sotme te jesh shume i sinqert eshte fatale.

4 Re: SINQERITETI CILSI APO DOBESI? prej Thu 28 May 2009, 18:08

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Esmi shkruajti:Sinqeriteti eshe virtyt i njeriut .Njerez te sinqerte kane shpirt fisnik dhe te paster.Disa e perdorin sinqeritetin me shume sec duhet dhe nga kjo perfitojne njerezit qe kane qellime te caktuar.Kurse disa qe nuk e njohin sinqeritetin ,njohin hiprokizine dhe pikerisht keta perfitojne nga njerez te sinqerte per qellimet e tyre.
Per mua nuk eshte aspak dobesi te jesh i sinqert perkundrazi eshte vlere e karakterit te njeriut por doja te thoja qe ne kohen e sotme te jesh shume i sinqert eshte fatale.

po sa bukur me ke folur moj apapapa,jam dakort me ty Very Happy

5 Re: SINQERITETI CILSI APO DOBESI? prej Fri 23 Dec 2011, 04:08

jetmira

jetmira
member
member
Sa me sinqerte te jesh,aq me budallaqe te marrin(aq me shume te fusin nga pas shpine)Nuk ia vlen te jesh i/e sinqerte mbasi vuajtje do te perfitosh.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi