Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Karaktenri i individit sipas ngjyrës së syve

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Karaktenri i individit sipas ngjyrës së syve


SYTE E ZINJ

Ngjyra e syve tuaj, ju bën që të jeni gjithnjë njerëz seriozë dhe që gjërat t’i bëni me pjekuri. Gjithnjë përtej shikimit të personave që kanë sy të zinj fshihet një mister i trashëguar.

SYTE KAFE

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.

SYTE DYNGJYRESH

Janë sytë më tërheqës dhe bindës, në raste të veçantë zotërojnë pushtetin e hipnotizimit të personave të tjerë. Konsiderohen shumë terheqes, janë mjaft ekzotikë. Shprehin vetëbesim dhe dëshmojnë krenari.

SYTE GESHTENJE

Dëshmojnë se individi është zot i fjalës dhe se meriton t’i zihet besë. Sa më e mbyllur të jetë ngjyra aq më shumë ato rrezatojnë sensualitet. E meta kryesore është se flasin shumë për vetveten.

SYTE E KALTER

Shprehin kthjelltësinë e cila nënk upton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet të imagjinojnë princin e ardhshëm, por duhet të lëvizin nga vendi dhe të jenë në kërkim të tij.

SYTE E GJELBER

Shumica e njerëzve me sy te gjel bër, konsiderohen mjaft të urtë dhe te bindur. Këta njerëz dinë te sillen dhe respektojnë të tjerët, por në raste të veçanta kur u shkelet në kallo nuk ngurojnë te bëhen mjaft agresivë

http://www.kupid.tk

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
megjithese un i kam jeshile te erret

po futem ketu SYTE E GJELBER

Shumica e njerëzve me sy te gjel bër, konsiderohen mjaft të urtë dhe te bindur. Këta njerëz dinë te sillen dhe respektojnë të tjerët, por në raste të veçanta kur u shkelet në kallo nuk ngurojnë te bëhen mjaft agresivë

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
SYTE KAFE

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:Karaktenri i individit sipas ngjyrës së syveSYTE KAFE

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.


Shocked

Admin

Admin
Administrator
Administrator
SYTE DYNGJYRESH

Janë sytë më tërheqës dhe bindës, në raste të veçantë zotërojnë pushtetin e hipnotizimit të personave të tjerë. Konsiderohen shumë terheqes, janë mjaft ekzotikë. Shprehin vetëbesim dhe dëshmojnë krenari.

http://www.kupid.tk

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:SYTE DYNGJYRESH

Janë sytë më tërheqës dhe bindës, në raste të veçantë zotërojnë pushtetin e hipnotizimit të personave të tjerë. Konsiderohen shumë terheqes, janë mjaft ekzotikë. Shprehin vetëbesim dhe dëshmojnë krenari.
fiks fare Shocked

jetmira

jetmira
member
member
Syte jeshile(te hapur)
Shumica e njerezve me sy te gjelber,konsiderohen mjaft te urte dhe te bindur.Keta njerez dine te sillen dhe te respektojne te tjeret,por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk u ngurojne te behen aspak agresive.

Mese e vertete kjo,mbasi keto me ndodhin..........

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi