Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Dashuria platonike

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dashuria platonike prej Thu 23 Apr 2009, 07:54

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
c`fare eshte sipas jush dashuria platonike??

a keni rene ndo1here ne dashuri, ose t`iu kete pelqyer nje person qe nuk e njihni, dhe as keni komunikuar me te??

2 Re: Dashuria platonike prej Sat 30 May 2009, 03:20

Esmi

Esmi
member
member
Disa njerez nuk mund ti shprehin ndjenjat dhe nese duan dike dhe vazhdojne te dashurojne ne heshtje ne menyre platone ,pa e ditur tjetri fare se ky apo ajo e dashuron.Ne shume raste kto lloj dashurish mbeten te parealizueshme......dashuria platonike eshte si nje vullkan pa shperthim,,,,,,
Un mendoj se dashuria platonike egziston. Dhe eshte si ai lypsi qe ska asnje lek ne xhep dhe rri para gjelltores dhe shikon te tjeret se si hane....

3 Re: Dashuria platonike prej Sat 30 May 2009, 07:37

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Esmi shkruajti:Disa njerez nuk mund ti shprehin ndjenjat dhe nese duan dike dhe vazhdojne te dashurojne ne heshtje ne menyre platone ,pa e ditur tjetri fare se ky apo ajo e dashuron.Ne shume raste kto lloj dashurish mbeten te parealizueshme......dashuria platonike eshte si nje vullkan pa shperthim,,,,,,
Un mendoj se dashuria platonike egziston. Dhe eshte si ai lypsi qe ska asnje lek ne xhep dhe rri para gjelltores dhe shikon te tjeret se si hane....


Dashuria platonike eshte si lypsi qe rri para gjelles ...e bukur !!!

Dashuria platonike eshte endrra e vetme qe nuk mund te realizohet....

4 Re: Dashuria platonike prej Thu 22 Dec 2011, 08:49

jetmira

jetmira
member
member
Personin qe dua kam komunikuar nje here mete,ah sa do te doja te kthehej perseri ajo kohe pasi jam sjelle shume ashper me te.Kjo po qe eshte dashuri me shikim te pare.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi