Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Nje kinez, pretendent per rekordin e gjatesise

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Nje 27-vjecar pretendon te jete njeriu me i gjate i botes, edhe pse kjo nuk eshte vertetuar zyrtarisht. Zhao Ling ndodhej i shtruar ne nje spital pas nje demtimi ne kembe, kur eshte pikasur nga mjeket.

Ai eshte matur dhe ka rezultuar te ishte 2,46 metra i gjate. Ish-basketbollisti eshte 10 cm me i gjate se kinezi tjeter Bao Xishun, qe njihet si mbajtes i rekordit Guinnness, qe prej vitit 2005.

Tashme Zhao kerkon qe te njihet zyrtarisht. Karriera e e tij perfundoi para kohe ne provincen Henan, pasi pesoi nje demtim ne kembe.

Burimi: Top Channel

jetmira

jetmira
member
member
Keshtu e ka bota te beje sa me shume rekorde.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi