Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Nje Perqafim Per...

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nje Perqafim Per... prej Wed 22 Apr 2009, 16:46

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Per kto qe jan on MOlushen time, dhe jeten time...

2 Re: Nje Perqafim Per... prej Wed 22 Apr 2009, 17:01

Admin

Admin
Administrator
Administrator
motlusja tashi ka ik kshuqe nje perqafim vetem pel ty Razz Razz Razz

http://www.kupid.tk

3 Re: Nje Perqafim Per... prej Wed 22 Apr 2009, 17:24

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:motlusja tashi ka ik kshuqe nje perqafim vetem pel ty Razz Razz Razz
ve una ple ty Rolling Eyes

4 Re: Nje Perqafim Per... prej Fri 24 Apr 2009, 12:12

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
per motlushen time

5 Re: Nje Perqafim Per... prej Fri 24 Apr 2009, 12:17

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Per Jeten time...

6 Re: Nje Perqafim Per... prej Sat 25 Apr 2009, 16:38

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
me mungon perqafimi i njerit dua ta perqafoj fort...

7 Re: Nje Perqafim Per... prej Sat 25 Apr 2009, 16:40

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
gjithashtu dua te perqafoj folt fare motlen timeeee adelken

8 Re: Nje Perqafim Per... prej Sat 25 Apr 2009, 16:41

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dua te pelqafoj folt fare e dhe marsin motlen tjeter timen puc puc

9 Re: Nje Perqafim Per... prej Sat 25 Apr 2009, 16:41

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Juro ty ste perqafoj vellai se na vrau adela pastaj me beri gjith pulla te zeza hahah bej shaka

10 Re: Nje Perqafim Per... prej Sat 25 Apr 2009, 16:52

Admin

Admin
Administrator
Administrator
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:Juro ty ste perqafoj vellai se na vrau adela pastaj me beri gjith pulla te zeza hahah bej shaka

hahhahahah Razz Razz

http://www.kupid.tk

11 Re: Nje Perqafim Per... prej Fri 22 May 2009, 16:59

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
per jeten time...

12 Re: Nje Perqafim Per... prej Fri 22 May 2009, 17:00

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

13 Re: Nje Perqafim Per... prej Tue 20 Dec 2011, 11:53

jetmira

jetmira
member
member
Nje perqafim te ngrohete per te gjithe anetaret e forumit,vecanerisht per ata qe jane te trishtuar dhe te merzitur.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi