Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Wed 22 Apr 2009, 16:43

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Un per vete do ia fus gjumit.
Po ju te tj?

2 Re: Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Fri 24 Apr 2009, 08:40

Bad Girl

Bad Girl
member
member
po postoj dhe po degjoj muzik me von do shkoj ne danc

3 Re: Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Sun 03 May 2009, 20:24

Admin

Admin
Administrator
Administrator
po postoj pastaj do rri pak ne kemb si hu qe te mos me zej gjumi dhe do nisem per shkoll Smile

http://www.kupid.tk

4 Re: Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Tue 12 May 2009, 13:22

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
po postoj po degjoj muzik e po pres kte siper...me von...gjum

5 Re: Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Tue 12 May 2009, 14:49

Admin

Admin
Administrator
Administrator
po i coj zile ksaj siper qe spo ma hap telefonin, me von Sleep Sleep Sleep

http://www.kupid.tk

6 Re: Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Wed 13 May 2009, 16:37

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
po shkruaj ne forumi...do dali njeher me von

7 Re: Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Tue 26 May 2009, 12:01

Esmi

Esmi
member
member
po degjoj muzik po kercej...me von ca pun shpie...

8 Re: Ca Po Beni Dhe Cdo Beni Me Vone..:) prej Thu 08 Dec 2011, 07:50

jetmira

jetmira
member
member
po jap pergjigje e me von do te dal.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi