Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Ditelindja(data e personit qe dashuroni)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ditelindja(data e personit qe dashuroni) prej Mon 23 Apr 2012, 23:44

jetmira

avatar
member
member
Ditelindja(data e personit qe dashuroni).


1-Esht simpatik dhe terheqes.
2-Mendon per ty.
3-Te pelqen vallezimi
4-I pelqejn syte e tu
5-Eshte kokeforte.
6-Terhoqet nga djemte(vajzat)
7-Do ti nenshtrohesh nje shikimi
8-Te do shume
9-I pelqen muzika
10-Ka trup te bukur e mesatar
11-Ka respekt per ty.
12-Te rri si polic per mbrapa.
13-Nuk ka besim tek ti.
14-Eshte i bukur,por mendjemadh.
15-Do nje tjeter.
16-Ka sy teper te bukur.
17-Nuk jan dakord prinderit tuaj,por ju po.
18-Duheni marrezisht.
19-Te mendon shpesh.
20-Do ta kesh pran.
21-Je e vecante per te.
22-Te fton ne kafe.
23-E nenvlereson veten para teje.
24-Ka shum shoke.
25-I pelqen te ngacmoje vajza te tjera,por jeton tek zemra jote.
26-Merret me dashuricka.
27-Do te perfundosh me ate qe don.
28-Jeni ne goj te njerezve.
29-Do te ndaheni.
30-Te ben te vuash.
31-E doni njeri-tjetrin por sja shpreh.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi