Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Gjeja E Fundit Qe Ju Ka Bere Per Te Qeshur

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjeja E Fundit Qe Ju Ka Bere Per Te Qeshur prej Wed 22 Apr 2009, 16:41

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
he i her??

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
isha duke ecur rruges kur u ktheva tani nga restoranti kur me del nje perpara me thot zoti te bekoft mere kete karten vizito kishen ton,ja kam plasur se qeshurit se ajo karta lexonte meshiro veten tende per te falur mekatet qe ke ber me nej fjal hesapi njeres te jehovanit hahah

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:isha duke ecur rruges kur u ktheva tani nga restoranti kur me del nje perpara me thot zoti te bekoft mere kete karten vizito kishen ton,ja kam plasur se qeshurit se ajo karta lexonte meshiro veten tende per te falur mekatet qe ke ber me nej fjal hesapi njeres te jehovanit hahah
hahahhahaha sa her ma ka ndodh mu keshtu lol! lol! lol!

Bad Girl

Bad Girl
member
member
kur nje shokut tim i ra topi FUTBOLLIT sot ne oren e fiskultures ne ftyre Very Happy

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
hahah Marsi me kujtohet e mua njeher qe nej djalke te klases i ra topi po i ra topi ne vend te lig e po me qeshej kur e lexova kete tenden

Esmi

Esmi
member
member

jetmira

jetmira
member
member
Jo,me larg se dje.Po kaloja me vajzen e dajes,drejt nje bilardoje.Nje cun(sa ne te dyja me moshe)i hapi syte nga ne,mirepo ai nuk i pa mire shkallet.Vendi ishte i lagur dhe atij i rreshqiti kemba.Nga shkalla e fillimit,ra tek ajo e para.Ne te dyja ia plasem gazit,saqe edhe tani me vjen te qesh kur e kujtoj.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi