Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Meshkujt dhe femrat,ja cfare i josh....

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Meshkujt dhe femrat,ja cfare i josh.... prej Sun 29 Jan 2012, 01:07

jetmira

jetmira
member
member
Dhjete gjerat qe joshin meshkujt...
1-Afrimi seksual,
2-Buzeqeshja,
3-Karakteri,
4-Sensi i humorit,
5-Forma trupore,
6-Syte,
7-Inteligjenca,
8-Aftesite komunikuese,
9-Dhembet dhe buzet,
10-Floket.

Dhjete gjerat qe joshin femrat;
1-Karakteri,
2-Sensi i humorit,.
3-Aftesite komunikuese,
4-Kuraja seksuale,
5-Inteligjenca,
6-Buzeqeshja,
7-Aftesia per te degjuar,
8-Parate dhe fuqia,
9-Forma e trupit dhe muskujt,
10-Syte.
Eshte interesante se edhe tek meshkujt edhe tek femrat,buzeqeshja,karakteri dhe sensi i humorit gjenden ne maje te listes,ndersa elementet fizike jane me pak te rendesishme,gje qe sjell njohuri te reja ne boten e joshjes,flirtit dhe pervetesimit.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi