Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Mes erresires dhe heshtjes se kesaj nate.........

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

jetmira

avatar
member
member
Pikat e shiut kam shume nevoje per to ka shume nevoje vargu i poezise time.....

jetmira

avatar
member
member
sot nates po i marr shume kohe se kjo nate me yje edhe me deshirat e tuaja edhe ti lutesh se edhe sa her mendoj per ate me duket nje bote pa fund.

jetmira

avatar
member
member
Sonte nates do ti marr yjet e qiellit,rrezet e diellit,do ti bashkoj e me to emrin tend do te formoj,te te them pa fund se te dashuroj.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi