Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Vetem nje Mesazh.....

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vetem nje Mesazh..... prej Sun 29 Jan 2012, 00:43

jetmira

avatar
member
member
Nje dashuri e sinqerte dhe e fituar me dhimbje e pritje te stergjatur eshte prova me e forte e2 zemrave te dashuruara,por dhe qe zgjat sa dhe vete dheimbja e nuk shuhet kurre............

2 Re: Vetem nje Mesazh..... prej Sun 29 Jan 2012, 00:45

jetmira

avatar
member
member
Bota do te behet e vertete vetem kur njeriu do te dije te dashuroje:deri atehere,do te jetojme duke besuar se e njohim dashurine,por pa e patur kurre guximin ta perballojme ashtu sic eshte ne realitet lot.

3 Re: Vetem nje Mesazh..... prej Sun 29 Jan 2012, 00:48

jetmira

avatar
member
member
E mbyta dashurine ne thellesine e pafund,sdoja loti i saj shpirtin te ma prek....kur mendova se gjithshka per ne mori fund,vala e pare e nxorri ne breg,...paprit foli deti me shi dhe ere,mos i mbyt ndjenjat ne thellesite e mia...se ne bote nje oqean i tere,nuk eshte me i thelle se vete dashuria.

4 Re: Vetem nje Mesazh..... prej Mon 30 Jan 2012, 08:40

jetmira

avatar
member
member
Gjej kohe per te qeshur sepse e qeshura eshte muzika e shpirit.
Nuk kam fjale trishtim dhe lot
nuk kam asgje se per cfare te shkruaj sot
Nuk kam muze....ndjenje pasion,dashuri...
jam thjesh e lodhur shpirterisht ne agoni.

5 Re: Vetem nje Mesazh..... prej Fri 02 Mar 2012, 08:22

jetmira

avatar
member
member
Ne gocat e burrelit kemi nje zakon,duam ate cun qe na respekton.Mund te jemi te embla mund te jemi te hijshme,por ne dashuri jemi te rrezikshme.

6 Re: Vetem nje Mesazh..... prej Fri 02 Mar 2012, 08:26

jetmira

avatar
member
member
Ne shqiptaret kemi ne tradit,
qe ta duam njeriun me zemer e me shpirt.
Jemi xheloze dhe kemi te drejte,
sepse dashuria e shqiptyareve eshte shume e shtrenjte.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi