Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Kuptimi i puthjeve........................

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kuptimi i puthjeve........................ prej Thu 12 Jan 2012, 09:45

jetmira

avatar
member
member
ne duar;delikatese,embelsi
ne gushe;sh sh sh i dashuruar
ne balle;respekt
ne hunde;xhelozi
ne shpatulla;te deshiron
tek syte;kerkon falje per dicka
ne buze;te don shume
nje puthje e shkurter;nuk i pelqejne puthjet e tua
puthje e gjate;te don dhe mendon vetem per ty ne ate moment
puthje me gojen(mbyllur):eshte pak i turpshem Embarassed Embarassed
puthje me gojen(hapur):vdes per ty dhe eshte i fiksuar pas teje
puthje me force(kur ai-ajo te puth kur ti nuk don):vdes per ty
me sy mbyllur:te don shume dhe eshte romantik
me sy hapur:ec mo te do
kur te ledhaton floket:te adhuron
puthje ne vesh:do qe ti kushtosh me shume kohe
nese"grrices"..........deshiron te flase me ty per dicka qe do ta tregonte vetem ty pasi te do
nese largohet ngadale:me te vertete deshiron te rrije akoma
nese te shtrengon duart:ka nevoje per ty
nese i gjuan:ka te drejte te te puthe
nese te kafshon buzen kur te puth:deshiron qe te jesh vetem i/e tij/saja.

jetmira

avatar
member
member
1-Ta puthesh ne dore...............do te thote un te adhuroj
2-Ta puthesh ne faqe ..............do te thote dua te jemi vetem miq

3-Ta puthesh ne qafe............,do te thote un te deshiroj


4-tA PUTHESH NE BUZE............do te thote un te dua
5-Ta puthesh ne vesh..........do te thote un me ty vetem luaj

6-Ta puthesh kudoqofte tjeter..................do te thote te mos kujdesesh per te
7-Ta shikosh ne sy..................do te thote me puth
8-Te lozesh me floket e partnerit do te thote smund te jetoj pa ty
9-Duart ne bel......................do te thote te dua aq shume saqe smund te te le te shkosh.


Tri hapa
vAJZA: nje djale nese sillet ftohte me ju nxejani nje flakarash

2-Djema:Nese ndonje vajze ua meshon flakaresh,putheni

3-Djema dhe vajza:puthuni me syte e mbyllur,eshte gje e vrazhde te puthesh me syte zgurdulluar.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi