Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Gjerat qe ti nuk i bere kurre.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjerat qe ti nuk i bere kurre. prej Wed 11 Jan 2012, 12:13

jetmira

jetmira
member
member
Te kujtohet kur te mora makinen tende te re per nje xhiro dhe e perplasa?

Mendova se do"me vrisje"por nuk e bere.
Te kujtohet dita kur te terhoqa zvarre ne plazh edhe pse ti the qe ishte koha per shi,dhe me te vertete ra shi?

mendova se do me bertisje por nuk e bere.
te kujtohet kur te thashe se ne feste do vije me kostum dhe ti erdhe me xhinse.
mendova se do te me lije perseri por nuk e bere.
kisha shum te meta dhe ti perseri me doje mua,
shpresoja se do vije nga vietnami,
por ti nuk erdhe me.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi