Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Misteret e puthjes.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Misteret e puthjes. prej Tue 10 Jan 2012, 08:02

jetmira

jetmira
member
member
Puthja eshte nje veprim permes se ciles,ne perkates te gjinise njerezore,i shprehim dhe i manifestojme ndjenjat dhe emocionet tona ne menyra dhe situata te ndryshme.Ne pergjithesi puthjen mund ta definojme si nje akt formal te afermise,miqesise,epshit,provokimit dhe etikes.
http://forumi.shqiperia.com/attachments/images-jpg.194/
http://www.shkodraonair.com/wp-content/uploads/2010/08/Efektet_e_puthjes.jpg
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2bBWo7siaKI

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi