Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Bjonde / Brune ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bjonde / Brune ? prej Wed 22 Apr 2009, 16:21

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Per vajzat, jeni bjonde/ brune ?
Do donit qe partneri te ishte bjond apo brun?


Ju cuna, ke i preferoni me teper Bjondet/brunet ?

2 Re: Bjonde / Brune ? prej Sun 03 May 2009, 20:34

Admin

Admin
Administrator
Administrator
tyyyyyyyyyyyy affraid affraid affraid
kshu bjondet si ty desha me thon Razz Razz Razz Razz

http://www.kupid.tk

3 Re: Bjonde / Brune ? prej Fri 22 May 2009, 18:27

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
UN jam brune e preferoj Brunet Smile

4 Re: Bjonde / Brune ? prej Thu 08 Dec 2011, 07:36

jetmira

jetmira
member
member
Un jam brune dhe cunat i preferoj brun.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi