Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A jane te kontrollueshme ndjenjat? prej Mon 09 Jan 2012, 08:45

jetmira

jetmira
member
member
Gjithesecilit i kane ndodhur te perjetoje ndonje gje qofte gezimi apo hidherimi,por a jemi ne ne gjendje qe ti komandojme dhe ti kontrollojme keto ndjen ja te cileve shume here na mashtrojne ose na cojne ne rruge ku ne nuk mund te kthehemi pas duke e kthyer mbrapsht ate ndodhi.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi