Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Te thuash më fal!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Te thuash më fal! Empty Te thuash më fal! prej Wed 22 Apr 2009, 16:18

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Te thuash me fal.

Pse e kemi kaq te veshtire te themi nje fjale aq te thjeshte, aq efekcudites dhe shume positiv ME FAL?
C´fare na pengon të themi me fal (edhe pse jemi me fajin tone).

Si mendoni?

2Te thuash më fal! Empty Re: Te thuash më fal! prej Wed 22 Apr 2009, 16:25

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi- shkruajti:Te thuash me fal.

Pse e kemi kaq te veshtire te themi nje fjale aq te thjeshte, aq efekcudites dhe shume positiv ME FAL?
C´fare na pengon të themi me fal (edhe pse jemi me fajin tone).

Si mendoni?


Une nuk e kam te veshtir te them me fal Embarassed por e kam te veshtir te them te lutem...ti lutem nje personi dmth
ndersa sa per kete qe perse esht e veshtir te thone me fal njerzit po jemi shqiptare ne bre ,se ulim hunden kollaj te themi me fal edhe pse do jet faji jon ,e kemi si komb kete gje na duket sikur na shkelet dinjiteti...

3Te thuash më fal! Empty Re: Te thuash më fal! prej Thu 08 Dec 2011, 23:28

jetmira

jetmira
member
member
Une nuk e kam te veshtire te them me fal,e kuptoj gabimin dhe kerkoj falje.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi