Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Karaktenri i individit sipas ngjyrës së syve

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Prej kohësh thuhet se sytë janë pasqyrë e shpirtit dhe se aftësia personale e njohjes së një personi mund të përkufizohet mjaft lehtë, vetëm duke parë ngjyrën e syve.

SYTE E ZINJ

Ngjyra e syve tuaj, ju bën që të jeni gjithnjë njerëz seriozë dhe që gjërat t’i bëni me pjekuri. Gjithnjë përtej shikimit të personave që kanë sy të zinj fshihet një mister i trashëguar.

SYTE KAFE

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.

SYTE DYNGJYRESH

Janë sytë më tërheqës dhe bindës, në raste të veçantë zotërojnë pushtetin e hipnotizimit të personave të tjerë. Konsiderohen shumë terheqes, janë mjaft ekzotikë. Shprehin vetëbesim dhe dëshmojnë krenari.

SYTE GESHTENJE

Dëshmojnë se individi është zot i fjalës dhe se meriton t’i zihet besë. Sa më e mbyllur të jetë ngjyra aq më shumë ato rrezatojnë sensualitet. E meta kryesore është se flasin shumë për vetveten.

SYTE E KALTER

Shprehin kthjelltësinë e cila nënk upton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet të imagjinojnë princin e ardhshëm, por duhet të lëvizin nga vendi dhe të jenë në kërkim të tij.

SYTE E GJELBER

Shumica e njerëzve me sy te gjel bër, konsiderohen mjaft të urtë dhe te bindur. Këta njerëz dinë te sillen dhe respektojnë të tjerët, por në raste të veçanta kur u shkelet në kallo nuk ngurojnë te bëhen mjaft agresivë

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
SYTE E GJELBER

Shumica e njerëzve me sy te gjel bër, konsiderohen mjaft të urtë dhe te bindur. Këta njerëz dinë te sillen dhe respektojnë të tjerët, por në raste të veçanta kur u shkelet në kallo nuk ngurojnë te bëhen mjaft agresivë

UN i kam me shum jeshil te erret por gjithsesi po e fut ketu veten se skam ku e fut tjeter mir mir jam ca tip i till Smile

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
SYTE KAFE

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.
Cool Rolling Eyes

Admin

Admin
Administrator
Administrator
factoяi- shkruajti:SYTE KAFE

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.
Cool Rolling Eyes

SYTE E KUQ Very Happy

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.
Very Happy Razz Razz Razz Razz

http://www.kupid.tk

Bad Girl

Bad Girl
member
member
factoяi-(Admin) shkruajti:

SYTE KAFE

Sytë kafe janë mjaft ekspresivë dhe dëshmojnë për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft te talentuar. Zakonisht ata janë njerëz këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak te hijes së rëndë.Very Happy Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi