Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Kush tradhetojne me shume meshkujt femrat apo meshkujt.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

jetmira

jetmira
member
member
per mendimin tim me shume genjejne meshkujt pasi ne fillim bejne si te mire sikur te duan me seriozitet dhe pastaj te japi9n shkelmin duke te te dhuruar vetmine dhe urrejtjen si aleate.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi