Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Nje histori e trishte.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nje histori e trishte. prej Sun 08 Jan 2012, 04:28

jetmira

avatar
member
member
Njehere e nje kohe jetonte nje vajze e verber,ajo e urrente veten pasi ishte e verber.I urrente te gjithe pervec te dashurit te saj.Ai ishte e gjithe jeta per te.Ai e dashuronte shume dhe ishte gjithmone prane saj.Ajo i kishte thene qe po te mundonte te shihte boten qe ajo e enderronte do te martohej me te.Nje dite dikush i dhuroi 2 sy dhe atehere ajo mund te shikonte boten qe ajo kaq shume e kishte enderruar pa edhe te dashurin e saj.Dhe ai e pyeti plot deshire;-Tani mund te martohemi bashke?
Por vajza mbeti e habitur kur e pa...dhe kur pa se edhe i dashuri i saj ishte i verber edhe vajza e tronditur nga ky fakt nuk pranoi te martohej me te. dhe keshtu ai u largua me zemer te thyer.Pas ca kohesh ai i dergoi nje leter;"Te lutem kujdesu shum per syte e mi"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Re: Nje histori e trishte. prej Thu 12 Jan 2012, 09:57

jetmira

avatar
member
member

3 Re: Nje histori e trishte. prej Thu 12 Jan 2012, 09:58

jetmira

avatar
member
member

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi