Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Zbulo natyren tende seksuale per36 shkronjat e alfabetit.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

jetmira

jetmira
member
member
A
Nuk je romantik ne menyre te vecante,por je interesant ne aksion.Je gjithmone i zene.Me ty ajo qe shihet,eshte ajo qe fitohet,JE ashtu sicc prezantohesh.Nuk ke durim te flirtosh dhe nuk te besdiz fakti kur eshte i turpshem,simpatik ose eksitues.RRi gjithmone balle per balle3 me personin tjeter.Kur behet fjale per seks ajo qe ka rendesi eshte aksioni dhe jo truket sekrete.Per ty eshte shume e rendesishme terheqja fizike e partnerit tend.provat dhe sfidat i sheh si nje gjalleri qe i jep gjuetise tende.Je i apasionuar dhe seksualisht je aventurier,me shume sec duket por nuk tregon aftesi

jetmira

jetmira
member
member
B
Nxjerr vibracione sensuale.Te kenaqin gjerat romantike,me vere dhe darke bashke.Je i lumtur kur merr dhurate si shenje dashurie nga partnerja jote.Te pelqen te jesh i/e perkedhelur dhe di te perkedhelesh partnerin.Je shume i/e rezervuar por para se te besh dashuri manifeston nje shprehi butesie dhe dashurie vecanerisht te ngrohte.Mund te kontrrolosh oreksin tend dhe mund te rrish pa seks nese eshte e nvojshme.Ke nevoje per sensacione te reja,eksperienca te reja dhe je gati ti kesh.

C
Je nje individ shume i shoqerueshem dhe eshte e rendesishme per ty te krijosh shoqeri.Ke nevoje per afrimitet dhe te jesh i lidhur me dike.Je i/e gatshme te bisedosh me nje partner seksual para dhe pas.Do qe objekti i dashurise tende te jete mire dhe te jete shoqerisht i/e pranuar.Sheh partnerin tend si dashnorin/en tend dhe si te dashurin e jetes.Je shume seksual/e dhe sensual dhe ke nevoje, per dike qe e vlereson dhe qe te adhuron.Je nje ekspert per te kontrulluar deshirat e tua dhe i afte te zgjerosh marreddheniet e tua si pasoje e oreksit per seks.

D/DH
Kur vendos ne koke dicka ben cdo gje per te arritur qellimet e tua.Nuk jep nje pergjigje lehte,por me edukate dhe simpatik.Nese dikush ka nje problem e konverton ne tendin.Je lartesisht seksual,pasional,i drejte dhe i thelle,ndonjehere je posesiv dhe xheloz.Seksi per ty eshte nje kenaqesi qe te ben te ndihesh i/e plotesuar,te stimulojne gjerat e pazakonta qe te bejne te ndihesh i lire dhe i kenaqur.

E
Nevoja jote e madhe eshte ajo per te folur.Nese personi i takimit tend nuk eshte nje degjues/e i/e mire ke probleme per tu shoqeruar me te.Nje person duhet te te stimuloje intelektualisht ose nuk do te te interesoje seksualisht.Ke nevoj per nje shok/qe per dashnor/e dhe per partner krevati.Urren mungesen e harmonise dhe te mos organizimit.Te pelqen te flirtosh sepse per ty eshte me e rendesishme te stimulosh seksin ne vetvete,por sa intrigon zemren tende je shume i/e ndershm/e.Kur nuk ke nje dashnore te mire preferon te flesh ose te lexosh nje liber.

F
Je idealist dhe romantik,e ngre dashnorin tend ne piedestal.Do gjesh partnerin me te mire qe mund te jete.Te pelqen te flirtosh,por nese dashurohesh je shume i/e drejte.Je sensual,seksual dhe ne menyre private je pasional.Publikisht tregohesh ekstravagant dhe galant,ke lindur romantik.Skenat e dashurive dramatike jane fantazite e tua te preferuara.mund te jesh nje dashnor/e shum bujar.

G/GJ
Je i/e besdishem/e duke kerkuar perfekten me veten dhe me dashnorin/en tende.I pergjigjesh nje dashnori/je e cila ka nje intelekt te njejte ose superior me tendin ose dikujt qe mund te rrise gjendjen tende.Je shume sensual dhe di si te arrish piken maksimale te stimulimit erotik,sepse kerkon te paarritshmen.Puna jote eshte pergjegjesia duke paraprire cdo gje.Mund te kesh veshtiresi emocionale kur perfundon nje marredhenie,por ky nuk eshte nje problem dhe nuk do mbyllesh seksualisht.
H
Kerkon nje partnere qe te realizoje reputacionin tend.Mund te jesh shume bujar me dashnorin tend,sidomos kur arrin te biesh ne dashuri.Dhuratat e tua per partnerin tend jane gjithmone nje kenaqesi,para se te dashurohesh mendon.Je disi i/e rreshqitshme per tju dedikuar ketyre gjerave dhe zakonet e tua te takimeve jane te njejta te kujdesshme ashtu si shkujdesja jote seksuale.

jetmira

jetmira
member
member
I
Ke nevoje te madhe per te qene i dashuruar,i vleresuar edhe ne punen tende.Vlereson kenaqesite ekstreme ne seks,sensualitetin dhe kenaqesite e mishit.Kerkon dashnor/e qe dine se cfare bejne.Je jo i/e qete dhe i sakte ne disfaksionet e deshirave te tua.Je i/e gatshme per te eksperimentuar forma te reja seksuale.Merzitesh lehte dhe per kete ke nevoje per aventura seksuale te ndryshime.Je me shume sensual se seksual,por ndonjehere je krejtesisht devijues ne seks.
J
Mund te jesh shume romantik ose i lidhur me bukurine e dashurise.Te kesh nje partner eshte gjeja me e rendesishme per ty.Je i/e lire ne te shprehuren tende per dashurine dhe je i gatshem te kapesh mundesite duke provuar eksperienca te reja me partnerin tend duke e barazuar te gjithe kete me nje shije te mire.Trute te ndezin,do te ndjesh qe partneri yt te jete menderisht stimulues,nese jo do e kesh te veshtire te mbash kete lidhje.Kerkon dashuri,embelsi dhe nje mbremje me qirinj per te ditur qe je i/e vleresuar.
K
Seksulaisht je i/e mrekullueshem/me por duhet te konsiderosh me mire vlerat e personave dhe vecanerisht te tuat.Nuk do te ishte keq qe ky motivim te te frymezoje per tu kultivuar pak me shume,duke nderruar imazhin dhe pershtypjen qe projekton ne fillim me personat qe takon dhe me me shume ata qe te terheqin.
L
Je shume romantik,idealist/e dhe disa here beson se dashuri do te thote vuajtje.Te terheqin personat qe kane probleme te pazakonshme.E sheh veten si shpetimtari i dashnorit/es tende.Je i sinqerte,pasional ekstrem ne seks dhe enderrimtar.Fantazon me filma dhe revista.Nuk u tregon te tjereve per jeten tende sekrete qe ke ne fantazite seksuale.
M
Je emocional dhe i thelle.Kur e sheh veten te rrembyer nga nje lidhje i dedikohesh totalisht asaj.Asgje ste ndalon,nuk njeh pengesa.Ti beson krejtesisht tek dikush qe eshte i njejti pasinal dhe interes.Beson ne lirine totale seksuaLE dhe kerkon gjithmone te provosh gjithshka.Je i/e afte te zgjerosh marredheniet e tua sipas oreksit tend seksual.
n
N/NJ
Je shume enderrues dhe romantik,nuk ke momente te medha pasionale.Dukesh i/e ftohte dhe i.e larget,keshtu nuk e ben bashkepunetor/er partnerin tend ne ndjenja,por kjo nuk do te thote qe nuk ke ndjenja per te,por vetem se ke menyre jo"vetore"per ta treguar.Para seksit per ty vijne ndjenjat dhe ngrohtesia shpirterore.
O
Je interesant ne aktivitete seksuale dhe tregon sekretet e tua me te turpshmet dhe deshirat e tua.Mund te rikarikosh energjine tende seksuale per te bere leke dhe per te arritur pushtetin.Mund te kesh lehtesisht periudha te qeta,por je pasional/e pakenaqur duke kerkuar te njejtat cilesi tek partneri.Seksi eshte nje marredhenie serioze i cili kerkon thellesi mendore dhe ndryshueshmeri,ke aftesi te provosh cdo gje ose cdo person.Ndonjehere pasionet e tua behen posesivitet,gje qe duhet ta mbash nen kontroll.

jetmira

jetmira
member
member
P
Je shume i/e ndergjeshme per gjerat e tua primare shoqerore.Nuk do te mendoje kurre te beje dicka qe mund te demtoje imazhin ose reputacionin tend.Aparencat kane te bejne per te dhe per kete do nje partner terheqes.Ne te njejten kohe do nje person te zgjuar.Eshte mjaft e cuditshme qe e sheh partnerin/en tend/e si nje kundershtar,kujto se nje zenke e mire stimulon vibracionet seksuale.Je seksualisht i lire.Eksperimenton gjera te reja ne cdo fushe.Je shume shoqeror dhe joshes;te pelqen te flirtosh dhe ke nevoje te jesh i/e terhequr mire.
Q
Ke nevoje per nje aktivitet konstant dhe stimulues.Ke nje energji fizike te llartahshme.Eshte shume e veshtire per partnerin tend te te ndjeke seksualisht,madje edhe ne gjera te tjera.Je nje dashnor/e entuziaste dhe ke tendencen per te qene i/e terhequr nga njerez te grupeve te tjera etnike.Ke nevoje per romantizem,zemer,lule edhe per biseda qe te ndezin.
R/RR
Nuk je rremujaxhi,duke iu referuar jetes ne pergjithesi.Ke nevoje per dike qe te mund te mbaje paqen me ty dhe per dike qe te kete nje intuite dhe zgjuarsi te mire.Ndizesh shpejt,ashtu si me nje qe ka mendjen te madhe,po ashtu edhe me nje qe ka nje trup te bukur.Pra terheqja fizike eshte shume e rendesishme per ty.Do qe te ndjehesh krenar per partnerin tend.Ne privat je shume seksi,por ne krevat sherben me shume si profesor.Seksi eshte i rendesishem,por mund te jesh i/e dashur i mire i lojerave shume kerkuese.
S/SH
Ke sekrete,autokontroll dhe je i/e turpshme.Je shume terheqes,sensuale dhe pasionale,por shpesh nuk ja lejon vetes.Vetem ne intimitetin privat del ne pah kjo ane e natyres tende.Njeh te gjitha truket per tu marre vesh.Mund te luash cdo rol dhe e merr jeten tende dashjurore seriozisht.Ke durim per te pritur qe te arrije personi i duhur.
T/TH
Je shume i/e ndjeshem,i rezervuar dhe seksualisht disi pasiv,te pelqejne partneret qe marrin iniciativen.Muzika,dritat e erreta dhe mendimet romantike jane gjerat qe te ndezin.Fantazon,por nuk dashurohesh lehtesisht.Kur je i/e dashuruar je romantik/e,idealist,sentimental dhe teper intens.Te pelqen te perdoresh senset e tua ne njenja.Mund te modifikosh marredheniet e tua sipas enderrave qe jane gjithmone ne koken tende.
U
Je entuziast dhe ke parime kur dashurohesh.pOR KUR NUK JE I/E DASHURUAR ME NDONJE person,je i/e dashuruar me dashurine.DUKE KERKUAR GJITHMONE DIKE qe te adhurosh je vagabond dhe ke nevoje

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi