Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Dashuria/Kupid Forumi.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dashuria/Kupid Forumi. prej Thu 22 Dec 2011, 09:04

jetmira

avatar
member
member
Nje mesazh......

Buzeqesh edhe pse zemra po te dhemb
Buzeqesh edhe pse nga brenda po thyhesh.....Buzeqesh kur ke frike dhe dyshime....Buzeqesh se e nesermja shpejt do te vije.....Mbulo c'do gjurme te trishtimit.Vazhdo perpara perpiqu me teper.Do ta kuptosh qe jeta ja vlen te jetohet.
Buzeqesh se c'do gje do te kaloje...
Pse vetem permes shpreses
Jetojme dhe vetem presim
Pse behemi skllaverit e jetes
E ne fund vdesim....

2 Re: Dashuria/Kupid Forumi. prej Thu 22 Dec 2011, 09:06

jetmira

avatar
member
member
Besome ne poezine time te jetes
Do te jesh i sigurt
Do te ruhesh nga fjalet e se vertetes
Nga metaforat i rrethuar do te mbetesh.

3 Re: Dashuria/Kupid Forumi. prej Thu 22 Dec 2011, 09:07

jetmira

avatar
member
member
Ti me bere mua te vuaj
Kjo pse ndodhi vall
Asnjehere ne te kaluaren
S'kisha dashur keshtu nje djale.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi