Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Pershendetje Forumi

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pershendetje Forumi prej Thu 28 Jul 2011, 04:58

Shqiperi Etnike


member
member
Pershendetje un jam Enisa edhe vi nga Shqiperia me banim ne Itali Rome ..Punoj edhe studjoi per ekonomi .Duke kerkuar ne googel gjeta forumin tuaj thashe te behem edhe un pjese e saj ..Du shpresuar qe do ja kaloj mire ne mesin tuaj .. Basketball

2 Re: Pershendetje Forumi prej Fri 07 Oct 2011, 06:01

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Shqiperi Etnike shkruajti:Pershendetje un jam Enisa edhe vi nga Shqiperia me banim ne Itali Rome ..Punoj edhe studjoi per ekonomi .Duke kerkuar ne googel gjeta forumin tuaj thashe te behem edhe un pjese e saj ..Du shpresuar qe do ja kaloj mire ne mesin tuaj .. Basketball


Flm Enisa. Kemi kohe pa punuar per faqen, per shak te disa arsyve. do te rikthehemi se shpejti flm edhe njeher per antaresimin! Smile

http://www.kupid.tk

3 Re: Pershendetje Forumi prej Sun 29 Jan 2012, 09:48

jetmira

jetmira
member
member
Pershendetje e dashur dhe mirese u rregjistrove shpresoj tia kalosh mire ne shoqerine tone.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi