Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Ghithcka per floket

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ghithcka per floket prej Mon 01 Feb 2010, 13:00

Adela

Adela
Administrator
Administrator
SI MUND TI NJIHNI FEMRAT NEPERMJET FLOKEVE

Floket e shkallezuara,xhufkore

Ajo eshte kureshtare,ka deshire te ekspermentoj dhe te duket sa me teper femerore.Ne disa raste jane te mundshme komplekset e fshehura,mirepo sidoqofte,ajo adhuron te jete ne shoqerim te dikujt,eshte e kujdesshme dhe xhentile.

Floket e gjata,vale-vale

Kurrsesi mos i shikoni gjate floket e saj te gjata dhe vale-vale,ngaqe do tu kaptoje nje etje qe ti shihni ato floke ne gishtat tuaja.Sidoqofte nese ju ndodh kjo dhe nuk keni ide si t'i afroheni,provojeni me ndonje lule apo ftojeni ne ndonje film.Cfare filmi?Po mire,ne meshkujt zakonisht dihet se cilat filma i quajne per te qare.Dhe asnjehere mos harro qe ta mbash perdore dhe ta ngushelloshe gjate filmit,per shkak se ai tipi aty ne film e ka mashtruar ate vajzen aty.Hehehe tash e ke te qarte se pse ajo cmendet mbas serise Esmeralda!Ky tip i femres eshte romantike e skajshme.Vizioni i saj i saj jetesor eshte burri qe e do pa kufi,pa mase dhe ajo me te ka nje grumbuj femijesh.Prandaj nese deshiron te jesh macho i vertete ,duhet te kujdesesh edhe per vizionet e saj.

Floket e shkurtra,frizure iriqi

Eshte mjafte e gjalle,e levizshme,mirepo nuk i do obligimet e as rregullat e zakonshme.Eshte nje tip rebele(ne kontekstin pozitiv)qe lufton per ndryshime,per bote me te mire.Kete me se miri e shohim kur ajo degjon muzike qe gjyshet tona e quajne"rapurdi" zhurme tenxheresh!Adhurone sportin dhe di te kujdest per veten.Eshte shume ambicioze dhe ka nje doze te lehte feminizmi.

2 Re: Ghithcka per floket prej Fri 06 Jan 2012, 12:51

jetmira

jetmira
member
member

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi