Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Google nuk do mbeshtese me IE6

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Google nuk do mbeshtese me IE6 prej Sun 31 Jan 2010, 12:08

Adela

Adela
Administrator
Administrator

Google shkon ne kundersulm. Pas infiltrimeve te hackers-ave ne adresat e postes elektronike ne Kine dhe pas kercenimit per te lene vendin, kolosi i “Mountain View” ka vendosur te mbrohet.

Qe nga 1 marsi i ardhshem, Google nuk do te mbeshtese me sistemin operativ Internet Explorer 6, i konsideruar si hallka me e dobet qe lejoi sulmin ne adresat e Gmail.

Pak dite me pare edhe qeverite franceze e gjermane iu ben thirrje qytetareve perkates qe te ndryshojne sistem operativ, te pakten derisa Microsoft te kete bere riparimet e nevojshme.

2 Re: Google nuk do mbeshtese me IE6 prej Mon 23 Apr 2012, 23:08

jetmira

jetmira
member
member
epo edhe google esht lodhur me then te drejten.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi