Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Tirane, vrasje tek "Xhamlliku"

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tirane, vrasje tek "Xhamlliku" prej Sun 31 Jan 2010, 12:06

Adela

Adela
Administrator
Administrator

Pas masakres se Durresit dhe asaj te Devollit nje tjeter krim i rende regjistrohet ne vendin tone.

Kete radhe te shtena me arme zjarri u regjistruan rreth ores 17 te pasdites se diele ne zonen e "Xhamllikut" ne kryeqytet.

Sipas njoftimeve te para dy persona te komunitetit rom pas nje grindjeje per motive banale kane qelluar me arme ndaj njeri-tjetri, cka ka sjelle edhe vdekjen e menjehereshme te njerit prej tyre. Mesohet se viktima eshte nje 30 vjecar, emri i te cilit ende nuk eshte bere i ditur.

Policia e kryeqytetit ka mberritur ne vendngjarje dhe pasi ka kryer kqyrjen e vendngjarjes ka identifikuar autorin dhe eshte vene ne levizje per kapjen e tij.

2 Re: Tirane, vrasje tek "Xhamlliku" prej Mon 23 Apr 2012, 23:10

jetmira

jetmira
member
member
sa keq eshte te vrasesh nje person,te marresh nje jete

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi