Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

“Mozilla” lancon “Firefox 3.6”

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 “Mozilla” lancon “Firefox 3.6” prej Sun 24 Jan 2010, 04:06

Adela

Adela
Administrator
Administrator

Me shume siguri “on line”, por edhe me shume shpejtesi dhe multimedialitet. Me keto objektiva “Mozilla” ka lancuar sot “Firefox 3.6”.
Me versionin e ri te shfletuesit te saj te navigimit, shpreson te marre kuota te tregut te “Explorer”, se fundmi i goditur nga nje problem qe mundesoi sulmet informatike ndaj “Google” dhe ndermarrjeve te tjera.

“Firefox” i ri, premton “Mozilla”, eshte me i shpejt me 20 perqind se me pare dhe ka te reja edhe ne fushen e sigurise dhe personalizimit.

2 Re: “Mozilla” lancon “Firefox 3.6” prej Mon 23 Apr 2012, 23:11

jetmira

jetmira
member
member
edhe mozilla ka ecur me then te drejten

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi