Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Prezantohuni me antaret e forumit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Prezantohuni me antaret e forumit prej Tue 21 Apr 2009, 14:34

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Smile

2 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Tue 21 Apr 2009, 15:14

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Sleep uffaaaa

3 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Tue 28 Apr 2009, 10:23

Lorena

Lorena
member
member
Prsh. Un jam Lorena nga Tr.Mir se erdha Very Happy

4 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Sun 03 May 2009, 19:31

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Mirseerdhe Smile

http://www.kupid.tk

5 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Sun 03 May 2009, 20:40

JURI

JURI
member
member
un jam juri nga tr mirsejugjeta Very Happy

6 mirse te gjetem juro prej Tue 26 May 2009, 10:06

marsel


member
member
jom marseli mirsejugjeta te gjitheve .....?

7 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Tue 26 May 2009, 12:51

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
mireserdhet Very Happy

8 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Wed 18 Nov 2009, 10:07

Adela

Adela
Administrator
Administrator
MirSeJuGjeta Neutral

9 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Wed 07 Dec 2011, 22:51

jetmira

jetmira
member
member
Pershendetje te gjitheve,jam nje vajze 16vjece dhe jam nga Burreli.Quhem Jetmira,jam ne gjymnaz ne klase te 11,u rregjistrova ne kete forum pasi e zbulova rastesisht duke kerkuar per disa informacione.Shpresoj qe tia kaloj mire ketu ne mesin tuaj dhe te njoh njerez interesante.Flm.per mirkuptimin.

10 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Fri 09 Dec 2011, 04:38

Admin

Admin
Administrator
Administrator
jetmira shkruajti:Pershendetje te gjitheve,jam nje vajze 16vjece dhe jam nga Burreli.Quhem Jetmira,jam ne gjymnaz ne klase te 11,u rregjistrova ne kete forum pasi e zbulova rastesisht duke kerkuar per disa informacione.Shpresoj qe tia kaloj mire ketu ne mesin tuaj dhe te njoh njerez interesante.Flm.per mirkuptimin.

Flm qe u bere anetare e faqes tone Jetmira. Shpresojm tja kalojme bukur! Smile

http://www.kupid.tk

11 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Fri 09 Dec 2011, 05:34

Lorela

Lorela
member
member
Prsh,, Quhem Lorela. Jam nga Tirana, 18 vjece. Shpresoj tja kalojme bukur se bashku Very Happy

12 Re: Prezantohuni me antaret e forumit prej Sat 10 Dec 2011, 02:11

jetmira

jetmira
member
member
Normal qe do tia kalosh bukur e dashur.Mireserdhe ketu ne forum.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi