Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Nese dikush te ben FREEEZE eMail Adresen beje UnFrezze

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Adela

avatar
Administrator
Administrator
Start > Run > pasi te kesh kopjuar kodin jepi paste ok dhe gjithcka ne rregull

Kodi:
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi