Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

DHUROJANI DISA VARGJE...

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 DHUROJANI DISA VARGJE... prej Tue 21 Apr 2009, 15:35

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
per ke te deshironi ju Smile

2 Re: DHUROJANI DISA VARGJE... prej Wed 22 Apr 2009, 16:55

Admin

avatar
Administrator
Administrator
te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua

http://www.kupid.tk

3 Re: DHUROJANI DISA VARGJE... prej Wed 22 Apr 2009, 17:03

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua te dua
mbarojne ndonjher kto Razz:P:P Te dua.... I love you

4 Re: DHUROJANI DISA VARGJE... prej Fri 29 May 2009, 18:26

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
nese sonte ndihesh vetem...
e ke frike te shohesh endrra...
shuaj driten ndize zemren ...
do te me gjesh mua brenda... love u E...

5 Re: DHUROJANI DISA VARGJE... prej Mon 08 Jun 2009, 07:05

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
vargjet e nje kenge

Sonte vuaj ne shpirt...

Sonte vuaj me shpirt...se te humba ty...nuk ka njeri kete nate lotet kush te mi fshij...kisha pas dehsire qe kete nate me taku...edhe nese e fundit do te ishte per mu..


Do te kerkoj falje ne gjunj du me tran se ky shpirti im jete pa ty nuk ka...Dot et ekerkoj falje e te lutem shume...mos me cel mengjesi se pa ty skam gjume....

Une nuk po te sho por e din kjo zemer sonte nuk je vetem por me tjeter...nga puthjet e tua...dikur skisha gjume,nuk do te pajtohem se tash te kam humb...

6 Re: DHUROJANI DISA VARGJE... prej Mon 08 Jun 2009, 19:09

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Une jam ketu se jam me ty.
Une sjam ketu se jam te ti.
Une jam me ty edhe ne re,
une jam me ty edhe kur ti sje.
Ne jemi larg e prap jemi bashke,
nuk jemi nje por jemi dy.
Ti je te une, une jam te ti,
kur jemi bashke ne jemi nji.................

7 Re: DHUROJANI DISA VARGJE... prej Sat 04 Jul 2009, 13:12

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
PRITJA

Dhe e theva kete dege dafine,
per ta vene mbi
varrin e dashurise qe po vdes,
do ikesh...
mes pluhurit te ndonje makine,
e une si gur varri,
ketu do te pres.


dhe do humbasesh tutje mes hijeve,
mes sharjeve te mia,
grusht i pendimit,
do behesh nje yll i vogel mes yjeve,
do tretesh si lot mes trishtimit.


se une e theva ate dege dafine,
qe te nderoj dashurine qe po vdes...
ti ike,
fshehur mbas xhamit te nje makine,
e une,
si gur varri ketu do te pres.

8 Re: DHUROJANI DISA VARGJE... prej Thu 08 Dec 2011, 06:09

jetmira

avatar
member
member
Sa yje ka ne qiell ti nuk mund ti numerosh,
sa te do zemra ime ti nuk mund ti besosh.
Qielli eshte shume xheloz dhe ka vetem shi,
se une kam nje engjell qe se ka ai.
Te kam xhan me beso se kjo zemer shume te do,
se kjo zemer shume te do.
Nese nje tjeter te thote te dua,
nuk te do me shume se mua.
S 'po te kerkoj te me duash shume,
por cerekun qe te dua une.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi