Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Si ta gjejm celularin e vjedhur??!!!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Si ta gjejm celularin e vjedhur??!!! prej Sat 07 Nov 2009, 11:32

Adela

avatar
Administrator
Administrator

Nese ju kan vjedhur celularin ky program ju mundeson gjetjen e tij!!!(vetem për Sony Ericsson )

Emri Programit : mGuard Theft Recovery

Platforms: Java (J2ME)Funksionet:

Ky Program e ben telefonin te identifikohet kur ndryshohet një card sim

Dhe dergon 2 sms qe na thote se telefoni juaj është me sim tjeter

dhe numrin e asaj sim qe perdoret,dhe ne c'vend ndodhetKushton:

E vetmja gje qe kushton jan 2 msg te thjeshta

(qe do dergoj vete programi qe te ta thote se për vjedhesin)Ku mundemi ta gjem kete Program?KLIKO këtuPastaj selektoni programin ne baze te telefonit qe keni dhe bejeni DOWNLOAD!!PAstaj e instalojme ne telefon permes bluetooth ose usb...Kur te Filojm programin do na kerkoj një code për ta aktivizuar

dhe ne shumë thjesht mundemi ta marim duke derguar një emailklikoni këtu për Code

KLIKO këtuKur Programi te hapet ateher selektojme optionet qe ne duam

dhe mos haroni te selektoni optionin e 2 qe na jep (mGuardStartup)Ishalla e gjeni Smile

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi