Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

checkmessenger2.net Mashtrimi Online!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 checkmessenger2.net Mashtrimi Online! prej Sat 07 Nov 2009, 11:29

Adela

avatar
Administrator
Administrator
Po shkruaj kete artikull sepse u lodha nga njerez te shumte qe me pyesin sesi mund te gjejne passwordet ne MSN apo si te shohin kush i ka bllokuar apo eliminuar.

Nuk ka asnje menyre per te gjetur password-in ne MSN!
Ekzistojne shume programe ne internet qe e premtojne kete gje por jane vetem Trojan ose Viruse.

Si mund te shohim nese dikush na ka bllokuar?

Edhe per kete ka shume programe dhe site qe ofrojne kete shrebim siç eshte checkmessenger2.net por qe ne te vertete te vjedhin vetem kontaktet per qellime reklamash dhe per shprendarje virusash.

Shpesh-here keni pare qe ju vijne mesazhe nga miq qe nuk jane Online dhe shume prej mesazheve kane file Zip per tu shkarkuar qe zakonisht jane Virusa.

Ne fund te fundit, ç'ju intereson se kush ju ka fshire apo bllokuar?!

Pra mos bini pre e mashtrimeve Online!
Mos vendosni passwordin tuaj ne asnje sit apo program nese nuk eshte ai zyrtari, pra ai qe shkarkohet nga Hotmail.com.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi