Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Lady Gaga harron te vishet

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lady Gaga harron te vishet prej Sat 07 Nov 2009, 11:11

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Pop star Lady Gaga harron te veshe nje fustan per te qene dhe endet restoranteve te Londres me te brendshme dhe me nje fustan aq transparent, saqe me mire do te ishte te mos e vishte fare.

23-vjecarja me emrin skenik u perpoq te mbulonte fytyren e shqetesuar nga paparacet ndersa dilte nga nje restorant londinez.

Si ne pamje ballore dhe ate te prapme Lady Gaga u fotografua menjehere, ndersa nuk shfaqi asnje shqetesim per performancen e saj te cuditshme...fundja si gjithnje!

2 Re: Lady Gaga harron te vishet prej Mon 23 Apr 2012, 23:14

jetmira

jetmira
member
member
sa e urrej ket kengetare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi