Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Ermali, baba i mirë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ermali, baba i mirë prej Thu 05 Nov 2009, 08:11

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Këngëtari Ermal Fejzullahu, pavarësisht punëve të tij të mëdha, është edhe një baba i mirë.

Sipas një burimi të afërt me këngëtarin, Ermali kujdeset shumë për djalin e tij, me të cilin e kalon shumicën e kohës së lirë.

Ermali ishte fejuar vjet, dhe pas një kohë të shkurtër ishte shtuar me një mashkull në shtëpi. Një gjë që e kanë vërejtur fansat e tij, është se pas martesës, ai ka shtuar edhe pak peshë.

2 Re: Ermali, baba i mirë prej Mon 23 Apr 2012, 23:17

jetmira

jetmira
member
member
epo kur behen baballare meshgkujt ndryshojne

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi