Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Sherr i dhunshem i Paris dhe te dashurit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sherr i dhunshem i Paris dhe te dashurit prej Tue 03 Nov 2009, 12:04

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Grindje e dhunshme mes Paris Hilton dhe Doug Reinhardt.Bjondja e pasur dhe lojtari i fubtollit duket se kane patur nje zenke te ashper, pikerisht ne naten e Halloween, pasi kane marre pjese ne nje feste te organizuar nga Heidi Klum.

Sipas te mireinformuarve, celulari i Paris fluturoi nga makina, ndersa Reinhardt e mbante shtrenguar fort te dashuren e tij.

Zedhenesi i Hilton mohoi te kete ndodhur grindje por sqaroi se celulari u hodh ne drejtim te nje makine tjeter dhe aksidentalisht ra ne toke. Paris tentoi te zbriste nga makina per te marre aparatin e per te mos e lene te perfundonte ne doren e forografeve. Po duke qene se makina ishte duke ecur, i dashuri i saj e mbajti me force ne sejdilje nga frika e ndonje incidenti.

2 Re: Sherr i dhunshem i Paris dhe te dashurit prej Mon 23 Apr 2012, 23:23

jetmira

jetmira
member
member
kjo duket sikur ska nerva hic

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi