Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Harry Potter, skene nudo

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Harry Potter, skene nudo prej Mon 02 Nov 2009, 10:08

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Harry Potter mund te shfaqet nudo ne filmin e ardhshem te magjistarit te famshem.

Regjisori David Yates ka shpjeguar se ne nje nga skenat e filmit Harry do te shfaqet pa veshje.

“Daniel Radcliffe do te jete pa veshje ne nje skene ku Harry dhe Ron luftojne kunder nje krijese magjike. Eshte nje pjese intrigante dhe shume sensuale”, shprehet regjisori.

“Filmi Harry Potter dhe dhuntite e vdekjes, i cili do te dale ne kinema pas nje viti, nuk do te jete i fundit pasi ishte e pamundur qe i gjithe libri i J.K. Rowlings te perfshihej vetem ne dy ore. Keshtu qe do te kete edhe nje episod te tete”, theksoi Yates.

2 Re: Harry Potter, skene nudo prej Mon 23 Apr 2012, 23:30

jetmira

jetmira
member
member
un mendoja se ky si jep hall nga keto gjera

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi