Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

TE DUA KUR....

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 TE DUA KUR.... prej Tue 02 Jun 2009, 15:03

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Do te shkruani kur e ndieni personin me shume qe e doni...

psh une po shkruaj per dike:

Te dua kur fillon me meson per dicka

2 Re: TE DUA KUR.... prej Mon 02 Nov 2009, 09:43

Adela

avatar
Administrator
Administrator
te dua kur me ben te qesh

3 Re: TE DUA KUR.... prej Thu 08 Dec 2011, 06:02

jetmira

avatar
member
member
Te dua kur tregohesh i sinqerte dhe kur nuk ma mohon dashurine.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi