Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Puthjet sipas shenjes se horoskopit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Puthjet sipas shenjes se horoskopit prej Tue 21 Apr 2009, 15:17

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Dashi:

Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.


Demi:

Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:

Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane


Gaforrja:

Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë


Luani:

Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje


Virgjeresha:

Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes


Peshorja:

Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje


Akrepi:

I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend


Shigjetari:

Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....


Bricjapi:

Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës


Ujori:

Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur


Peshqit:

Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë.

2 Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit prej Tue 21 Apr 2009, 15:17

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Virgjeresha:

Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes


Un e Ai njesoj Embarassed hahah

3 Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit prej Tue 21 Apr 2009, 15:18

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
factoяi- shkruajti:
Peshqit:

Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

4 Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit prej Wed 22 Apr 2009, 14:10

Bad Girl

Bad Girl
member
member
Peshqit:

Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë.
Shocked Rolling Eyes

5 Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit prej Wed 22 Apr 2009, 16:59

Admin

Admin
Administrator
Administrator
factoяi- shkruajti:
factoяi- shkruajti:
Peshqit:

Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

hahahhaahhahahhah e ka gjet ket por duhet te isha edhe un peshqit megjithse me pershtatet icikkkkk Very Happy Binjaket:

Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

http://www.kupid.tk

6 Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit prej Fri 24 Apr 2009, 08:43

Bad Girl

Bad Girl
member
member
factori+(Admin) shkruajti:
factoяi- shkruajti:
factoяi- shkruajti:
Peshqit:

Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

hahahhaahhahahhah e ka gjet ket por duhet te isha edhe un peshqit megjithse me pershtatet icikkkkk Very Happy Binjaket:

Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
hahahhahah eeeeeeeee zgjasin icik si shum Razz

7 Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit prej Thu 22 Dec 2011, 08:37

jetmira

jetmira
member
member
Puthjet e Gaforres jane te nxehta,te buta dhe nuk pushojne kurre...............E vertete kjo.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi