Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Hadise brenda nje muaji fiton 1.5 milione $

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hadise brenda nje muaji fiton 1.5 milione $ prej Tue 26 May 2009, 09:07

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Perfaqesuesja turke ne Eurovizion Hadise, vetem brenda nje muaji ka fituar mbi 1.5 milione dollare, kane njoftuar mediat turke. Deri para nje muaji Hadise paguhej mesatarisht 6 mije dollare per koncert, por pjesemarrja ne Eurovizion i ...

... detyroi organizatoret e koncerteve te paguajne me shume se 30.000 dollare per koncert. Nisur nga kerkesat e shumta, ajo shpesh ka marre pjese ne dy koncerte brenda nates duke e lodhur keshtu zerin dhe vene ne rrezik prezantimin me sukses ne Eurovizion.

http://www.kupid.tk

jetmira

jetmira
member
member
sa qef e kam ket kengetare

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi