Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Hadise brenda nje muaji fiton 1.5 milione $

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hadise brenda nje muaji fiton 1.5 milione $ prej Tue 26 May 2009, 08:55

Admin

Admin
Administrator
Administrator

Perfaqesuesja turke ne Eurovizion Hadise, vetem brenda nje muaji ka
fituar mbi 1.5 milione dollare, kane njoftuar mediat turke. Deri para
nje muaji Hadise paguhej mesatarisht 6 mije dollare per koncert, por
pjesemarrja ne Eurovizion i ...


... detyroi organizatoret e koncerteve
te paguajne me shume se 30.000 dollare per koncert. Nisur nga kerkesat
e shumta, ajo shpesh ka marre pjese ne dy koncerte brenda nates duke e
lodhur keshtu zerin dhe vene ne rrezik prezantimin me sukses ne
Eurovizion.

http://www.kupid.tk

jetmira

jetmira
member
member
Kjo kengetare bukur kendon,por nuk eshte nevoje te kerkoje nje shume te madhe parash.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi