Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

PSE LARGOHEN DY PERSONA QE DUHEN PA THENE LAMTUMIRE?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Me ka bere pershtypje qe dy persona qe duhen largohen pa thene lamtumire qofte kjo edhe nese nuk do te shihehsin me ata....

Admin

avatar
Administrator
Administrator
Un mendoj se largohen pa thene lamtumir sepse dihet shpresa vdes gjithmon e fundit e ndoshta ska vdekje kurr, prandaj nuk thon as lamtumir pasi shpresojn se nje dit do ta ken pereri ate afrimitet si me par.

http://www.kupid.tk

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:Un mendoj se largohen pa thene lamtumir sepse dihet shpresa vdes gjithmon e fundit e ndoshta ska vdekje kurr, prandaj nuk thon as lamtumir pasi shpresojn se nje dit do ta ken pereri ate afrimitet si me par.

:'( mendoj njesoj si ty Sad

jetmira

avatar
member
member
Nuk ua ben zemra,dhe shpresojne se perseri do te jene sebashku te lumtur,pra ata nuk duan qe ta humbasin njeriun e zemres per asnje arsye ne bote.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi