Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Urime........!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Urime........! prej Wed 29 Apr 2009, 16:12

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Uroni anetaret ose dike tjeter qe smund ta uroni direkt mund ta uroni ketu Smile

http://www.kupid.tk

2 Re: Urime........! prej Thu 30 Apr 2009, 13:58

Admin

Admin
Administrator
Administrator
I urojme lorenes anetares me te re edhe 100 vjec. Very Happy

http://www.kupid.tk

3 Re: Urime........! prej Fri 22 May 2009, 16:35

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

4 Re: Urime........! prej Fri 22 May 2009, 16:37

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

5 Re: Urime........! prej Fri 22 May 2009, 16:37

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

6 Re: Urime........! prej Fri 22 May 2009, 16:39

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

7 Re: Urime........! prej Fri 22 May 2009, 16:41

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

8 Re: Urime........! prej Fri 22 May 2009, 16:47

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

9 Re: Urime........! prej Fri 22 May 2009, 16:54

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

10 Re: Urime........! prej Fri 09 Dec 2011, 05:36

Lorela

Lorela
member
member
Urime festat e Fundivitit!!!!!!!!!!! Smile

11 Re: Urime........! prej Sat 10 Dec 2011, 02:15

jetmira

jetmira
member
member
Uroj te gjithe shqiptaret kudo qe jane "Gezuar Vitin e RI 2012"QOFTE NJE VIT SA ME I LUMTUR PER JU dhe paci sa me shume fat ne ket vit.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi