Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Dashuria dhe Largesia

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dashuria dhe Largesia prej Wed 29 Apr 2009, 09:58

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Si e konceptoni "dashurine ne largesi"?
Eshte ndjenje e vertete apo thjeshte nje mashtrim?
Kam degjuar te thuhet shpeshe se largesia eshte nje analize qe i behet dashurise?
ÇFARE MENDONI JU?

2 Re: Dashuria dhe Largesia prej Mon 11 May 2009, 09:03

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Eshte prova me e veshtire edhe me reale per te kuptuar nese te do vertet sic thote...nqs dy persona duhen vertet largesia esht thjesht nje veshtiresi e momentit mes tyre asgje me teper.

3 Re: Dashuria dhe Largesia prej Mon 25 May 2009, 13:49

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Largesia esht si era për zjarrin, ajo e shuan zjarrin e vogël dhe e ndez me shumë zjarrin e madh

4 Re: Dashuria dhe Largesia prej Tue 26 May 2009, 07:34

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Largesia eshte nje prove e forte dhe me e goditshmia per dy te dashuruar!

5 Re: Dashuria dhe Largesia prej Thu 22 Dec 2011, 08:51

jetmira

jetmira
member
member
Eshte sfida me e veshtire qe mund tu ndodhe dy te dashuruarve,kjo edhe mund te shpjegoje sesa vlejne ate per njeri-tjetrin.Edhe tregon sesi e vlereson personin qe ke ne krahe.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi