Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

C'farë janë GENCI DHE AGIMI?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 C'farë janë GENCI DHE AGIMI? prej Wed 29 Apr 2009, 09:39

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
Ne nje ishull te shkrete perfundojne 4 te mbijetuar nga mbytja e nje anije,nje baba (HASANI) me te birin (ARTANIN) dhe nje mama (XHEVRIA) me te bijen (ALBANEN).Kuptohet qe keto dy familje nuk kishin lidhje me njera-tjetren. Lidhja qe lindi me vone ishte pak perverse:

HASANI u lidh me ALBANEN

ARTANI u lidh me XHEVRIEN

Nga keto dy lidhje linden 2 femije, GENCI (HASAN+ALBANA), dhe AGIMI (ARTAN+XHEVRIE).

C'fare jane GENCI DHE AGIMI?
__________________

2 Re: C'farë janë GENCI DHE AGIMI? prej Sun 03 May 2009, 20:27

Admin

avatar
Administrator
Administrator
motra?

http://www.kupid.tk

3 Re: C'farë janë GENCI DHE AGIMI? prej Mon 11 May 2009, 16:43

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
uff sa gje e ngateruar pik se pari te dy jane nip,njeri eshte xhaxha tjetri eshte daji,dmth me nje fjal dy meshkuj pasardhes te fisit te tyre hahaha

4 Re: C'farë janë GENCI DHE AGIMI? prej Sat 24 Dec 2011, 23:56

jetmira

avatar
member
member
Jane nip dhe daje.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi